Produkty lokalne

Komplet mebli ogrodowych typ X lamel nr 4 - ZPUH STOLLDREW DAMIAN ŚWIERC

Dodaj do planera

Komplet mebli ogrodowych typ X LAMEL NR 4 lamelowych drewnianych wykonany z naturalnego surowca jakim jest drewno sosnowe. Wyróżnia się jakością, estetyką, funkcjonalnością i stabilnością wykonania. 

Siedzisko i oparcie rzesła stanowią panele a ich elementy połączone są ze sobą za pomocą drewnianych lamelek łączeniowych, które są niewidoczne. 
Lekko pochylone oparcie krzesła zapewnia komfortowy wypoczynek a ruchome podłokietniki krzesła ułatwiają jego użytkowanie. 

Niewątpliwą zaletą zesawu jest skłaanie krzeseł, które mieszczą się na niewielkiej przestrzeni. Dzięki temu przechowywanie meble w okresie jesienno-zmiowym jest znacznie prostsze. Produkt jest ogólnodostępny zarówno dla klientów z regionu jak i całej Polski a nawet zagranicy. Szczegółowa oferta produktu dostępna jest na stronie internetwoej www.stolldrew.pl oraz popularnych serwisach sprzedażowych oraz mediach społecznościowych.

Co wyróżnia komplet lamelowy od innych zestawów ogrodowych? Oryginalny i unikatowy wzór oraz jakość i piękne wykonanie dzięki czemu komplet mebli ogrodowych typ X lamel nr 4 ma potencjał aby stać się produktem lokalnym i doskonałą wizytówką regionu. 

 

Wyznacz trasę
Newsletter - Zapisz się