Sportowe

KOSZĘCIŃSKIE SZUTRY 2021

Dodaj do planera

Organizatorzy: Gmina Koszęcin oraz Kowal na kole - Janusz Kosmała prowadzący działalność gospodarczą pn. Zoriabresk serdecznie zapraszają na wyścig rowerowy "Koszęcińskie Szutry 2021", który odbędzie się w dniu 18 września 2021 r. (sobota) na terenie gminy Koszęcin oraz na terenach Nadleśnictwa Koszęcin.

Start wspólny wyścigu nastąpi o 11:00 przy bramie GOSiR w Koszęcinie lub w 4 grupach po 50 osób (wtedy start będzie następował co 5 min zaczynając od godziny 11:00). Ostateczna decyzja zapadnie na kilka dni przed imprezą o czym wszyscy zostaną powiadomieni droga mailową. 

Długość trasy wyścigu to około 50 km. Limit czasu dla wyścigu to 3 h. Trasa będzie oznakowana drewnianymi strzałkami i wstęgami na drzewach.

Zalecamy z korzystania zapisu GPX dostępnego na stronie zapisów. Trasa wyścigu w dużej większości terenowa, prowadzić będzie po drogach szutrowych, ścieżkach leśnych i kawałek po drogach asfaltowych. Pomiar czasu elektroniczny. Trasa zostanie udostępniona do pobrania w formacie pliku GPX. Podczas wyścigu można korzystać z nawigacji GPS. 

Więcej informacji zawiera regulamin wyścigu zamieszczony na www.zmierzymyczas.pl

 

Newsletter - Zapisz się